Lokallag i Vestfold

Ved henvendelse til lokallagene ta kontakt med leder. 

Hof – leder Anne Katrine Westbye Skogseth – hof@mdg.no

Holmestrand – leder Trond Tertnes – holmestrand@mdg.no

Larvik –   leder Tore Jardar Wirgenes – larvik@mdg.no

Nøtterøy – leder  Patrick Gudmundsen – notteroy@mdg.no

Re – talspersoner Lene Bergan og Michael Aa Hansen – re@mdg.no

Sandefjord –  talspersoner Gro Wilhelmsen og Rune Høgalmen – sandefjord@mdg.no

Stokke – leder Nina Brodahl – stokke@mdg.no

Tjøme – leder Randi Fjellberg – tjome@mdg.no

Tønsberg –   leder Kjell Anders Lier – tonsberg@mdg.no

Horten – Ny oppstart 28. oktober

Savner du et lokallag i din kommune? Ta kontakt med oss på vestfold@mdg.no så skal vi hjelpe dere med å komme i gang

Lardal – meld din interesse

Svelvik – meld din interesse

Andebu – meld din interesse

Sande – meld din interesse